Dárkové krabičky

Výběr těch nejkrásnějších a nejkouzelnějších dárkových krabiček na šperky pod sluncem. Prohlédněte si romantické krabičky vhodné pro zásnuby nebo hledejte dárkovou krabičku s vtipným motivem. Výběr necháme na vás.

Tato modrá sametová dárková krabička je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí udělat dojem již při prvním pohledu. Modrá barva symbolizuje klid a důvěru, takže tato krabička bude vhodná pro jakoukoli příležitost, kdy chcete vyslat pozitivní zprávu.

Atypická dárková krabička na prstýnek s motivem berušky. Přejete si trochu uvolnit atmosféru před velkým okamžikem? Požádejte svou přítelkyni o ruku a zásnubní prstýnek uložte do této roztomilé berušky.

Tato krabička je skvělým doplňkem pro novomanžele na svatbě. Její červená barva symbolizuje lásku a vášeň a sametový povrch dodává krabičce luxusní vzhled. Dva prsteny se do ní pohodlně vejdou a mohou být tak předány novomanželům jako symbol jejich vzájemného spojení.

Už jste někdy darovali prsten z lásky v mušli? Pokud ne, máte skvělou příležitost to změnit. Sametově jemná dárková krabička mušle, jako čerstvě vytažená z vod oceánu. Vnitřek mušle zdobí jemně bílý satén.

Klasická krabička červené barvy s červenou poduškou pro prstýnek a bílým víčkem. Vhodná zejména na zásnuby. Díky její eleganci, je to sázka na jistotu. Krabička je sametová, díky tomu je velmi jemná na dotek.

S touto sametovou krabičkou darujete prsten a růži v jednom, doslova. Krabička je ve tvaru květu červené růže, vevnitř růže se nachází bílá poduška. Krabička může být také využita na drobné puzetové náušnice.

Černá sametová krabička je vhodná pro uložení celé sady šperků - náhrdelník, náušnice, prsten. Lze ji využít i jen částečně, např. jen na náhrdelník. Vnitřek víčka je vyložený bílým saténem. Krabička vypadá velmi luxusně.

Tato krabička bude skvělým pomocníkem při vašem Velkém dni. Jedná se o koženkovou krabičku na snubní prsten pro nevěstu i ženicha. Jednoduchý vzhled s krásnou bílou barvou.

Vůbec nejoblíbenější krabička na zásnubní prstýnek. Dokonalá pro svůj romantický motiv srdce a růže v červené barvě. Sametově jemná na dotek. Vnitřní poduška je rovněž červená, víčko je saténové, bílé barvy