Dárkové krabičky

Výběr těch nejkrásnějších a nejkouzelnějších dárkových krabiček na šperky pod sluncem. Prohlédněte si romantické krabičky vhodné pro zásnuby nebo hledejte dárkovou krabičku s vtipným motivem. Výběr necháme na vás.

Opravdu originální krabička na šperk s motivem roztomilé lesní sovičky. V této krabičce je vhodné darovat zejména drobné náušnice. Vhodné pro dámské i dětské šperky, krabička se bude zaručeně líbit každému!

Obsah tohoto krásného jablíčka může kohokoliv překvapit, ještě, když do něj pro svou milovanou schováte nablýskaný prstýnek. Dárková krabička je velmi vhodná pod vánoční stromeček nebo ji můžete na vánoční stromeček rovnou pověsit jako ozdobu.

Tato krabička bude skvělým pomocníkem při vašem Velkém dni. Jedná se o sametovou krabičku na snubní prsten pro nevěstu i ženicha. Jednoduchý vzhled s romantickou červenou barvou.

Jemná, něžná a hebká, taková je tato dárková krabička, kterou můžete využít k zásnubám nebo jiné významné události. Vnitřní víčko i poduška je bílé barvy, zvenčí je pak krabička krémová až jemně narůžovělá. Krabička je vhodná zejména pro prsten, ale můžete v ní darovat také menší náušnice.

Atypická dárková krabička na prstýnek s motivem berušky. Přejete si trochu uvolnit atmosféru před velkým okamžikem? Požádejte svou přítelkyni o ruku a zásnubní prstýnek uložte do této roztomilé berušky.

Už jste někdy darovali prsten z lásky v mušli? Pokud ne, máte skvělou příležitost to změnit. Sametově jemná dárková krabička mušle, jako čerstvě vytažená z vod oceánu. Vnitřek mušle zdobí jemně bílý satén.

Klasická krabička červené barvy s červenou poduškou pro prstýnek a bílým víčkem. Vhodná zejména na zásnuby. Díky její eleganci, je to sázka na jistotu. Krabička je sametová, díky tomu je velmi jemná na dotek.

S touto sametovou krabičkou darujete prsten a růži v jednom, doslova. Krabička je ve tvaru květu červené růže, vevnitř růže se nachází bílá poduška. Krabička může být také využita na drobné puzetové náušnice.

Vůbec nejoblíbenější krabička na zásnubní prstýnek. Dokonalá pro svůj romantický motiv srdce a růže v červené barvě. Sametově jemná na dotek. Vnitřní poduška je rovněž červená, víčko je saténové, bílé barvy